• 09361485820 _ 09124485820

کولر سلولزی ۷۰۰۰ انرژی

19,600,000 تومان تومان% تخفیف

کولر سلولزی ۷۰۰۰ انرژی

افزودن به سبد خرید

موجودی :

کولر آبی سلولزی ۷۰۰۰ انرژی energy مدل ec7.0 مجهز به موتوری با قدرت ۰٫۷۵ اسب بخار و حداکثر میزان هوادهی ۸۲۸۰ متر مکعب در ساعت (۴۸۷۰ فوت مکعب در دقیقه) می باشد. ویژگی اصلی این کولر استفاده از پد سلولزی به جای پوشال های معمولی است که مزیت هایی از قبیل بازده بیشتر، مصرف برق کمتر، رسوب گیری کمتر، قابلیت جذب آب بیشتر و عدم تشکیل قارچ بر روی پوسته (که باعث بروز بیماری های قارچی و آلرژیک دستگاه تنفسی می شود) را فراهم می کند. رده مصرف انرژی کولر ۷۰۰۰ انرژی e و تعداد دور قابل تنظیم برای سرعت موتور آن ۲ می

19,600,000 تومان تومان

افزودن به سبد


دارای گواهینامهCE به شماره :۸۰۱۳۸۲۰۰۸۴۰۸۰
راندمان خنکی بالای ۸۳%
تا۳۰% خنک تر از کولر ابی معمولی در طول فصل
کنترل ترموستاتیک و کنترل ایمنی RCCB(محافظت از جان)وکلید قطع دو قطب
عمر طولانی پدسلولزی (باسختی اب معمول حدود ۳ تا ۵سال)
کاهش انتقال باکتری های مضر تنفسی
خود ایستایی پد سلولزی در مقایسه با پوشال و ثبات راندمان خنکی
سیستم سرمایش تبخیری cooling system
کولر آبی سلولزی ۷۰۰۰ انرژی Energy مدل EC7.0 مجهز به موتوری با قدرت ۰٫۷۵ اسب بخار و حداکثر میزان هوادهی ۸۲۸۰ متر مکعب در ساعت (۴۸۷۰ فوت مکعب در دقیقه) می باشد. ویژگی اصلی این کولر استفاده از پد سلولزی به جای پوشال های معمولی است که مزیت هایی از قبیل بازده بیشتر، مصرف برق کمتر، رسوب گیری کمتر، قابلیت جذب آب بیشتر و عدم تشکیل قارچ بر روی پوسته (که باعث بروز بیماری های قارچی و آلرژیک دستگاه تنفسی می شود) را فراهم می کند. رده مصرف انرژی کولر ۷۰۰۰ انرژی E و تعداد دور قابل تنظیم برای سرعت موتور آن ۲ می باشد.

از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به سقف شیب دار، لاستیک های لرزه گیر و استفاده از خار فنری در اتصال قطعات بدنه (به منظور تسهیل دمونتاژ محصول برای عبور و یا نصب در شرایط خاص و شل نشدن پیچ ها) اشاره کرد.

بهره گیری از پد سلولزی در کولر آبی ۷۰۰۰ انرژی به دلیل ساختار هندسی منظم، موجب یکنواخت شدن توزیع آب بر روی آن و در نتیجه ایجاد خنکی بیشتر می شود

هزینه ی اولیه ی یک سیستم سرمایش تبخیری حدود یک چهارم سیستم تبریدی، برای شرایط یکسان محیطی می باشد که این امر برای مصرف کننده بسیار حائز اهمیت می باشد.

قیمت کلیه کولرهای آبی سلولزی انرژی ارائه شده در انرژی تهران به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است .

ابعاد دریچه هوادهی کولر سلولزی ۷۰۰۰ انرژی EC7.0 براساس میلی متر به ترتیب ۵۴۰ (ارتفاع)، ۵۲۰ (عرض) و فاصله آن از کف کولر ۴۲۵ میلی متر است.

در پد سلولزی کولرهای انرژی نسبت به کولرهای پوشالی سطح تماس هوا با اب بیشتر می باشد.

به دلیل خنکی بالاتر و بهتر در فصل گرما که در برخی از زمان ها از کولرهای پوشالی استفاده می کنند و ناچار به استفاده از دور تند کولر هستند با استفاده از کولرهای سلولزی انرژی می توان از دور کند استفاده کرد و انرژی کمتری مصرف کرد.

در صورتیکه محل نصب کولر آبی مورد نیاز شما در بام ساختمان است , لطفا قبل از خرید به ابعاد کولر آبی مورد نیاز (که در جدول مشخصات فنی آورده شده است) و امکان عبور آن از درب خرپشته بام ساختمان دقت فرمائید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر